Всі вироби, представлені на цьому сайті, виготовляються за індивідуальними розмірами клієнта і лише за повною або частковою передоплатою.

Холлофайбер

Холлофайбер – це нетканий матеріал, який має порожнисту структуру. Він складається із порожніх волокон поліестеру, схожих на пружини.
Холлофайбер має низку необхідних для виробництва властивостей:
· Екологічність. У його виробництві не використовують агресивні хімічні речовини, у тому числі, що викликає подразнення слизової оболонки, клей.
· Стійкість. Матеріал не піддається гниття та розмноження у ньому хвороботворних бактерій.
· Пружність. Холлофайбер здатний тримати форму, а тому насилу піддається деформуванню.
· Вогнестійкість. Під час пожежі не горить, а лише плавиться. Таким чином, виріб не збільшує площу загоряння, а скорочує його.
· Невибагливість. Подушки, одяг та іграшки можна спокійно прати - вони швидко висохнуть без серйозної втрати якості.
Гіпоалергенність. Завдяки тому, що у волокнах не накопичується пил, продукцію можна використовувати людям із нападами алергії.
Всі ці унікальні для одного синтетичного полотна властивості пояснюються технологічним процесом виготовлення та сировиною. Матеріал, який використовується при створенні холофайбера - це поліестер. Хіміки ще називають його поліефіром. Він характеризується відсутністю будь-яких формальдегідів та інших шкідливих речовин, тому вважається фахівцями надійним і безпечним.